Biuletyn PW / Administracja / Informacja o koloniach dla dzieci i młodzieży w Sarbinowie Morskim

Informacja o koloniach dla dzieci i młodzieży w Sarbinowie Morskim

Dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat Dział Socjalny Politechniki Warszawskiej przygotował ofertę wypoczynku nad morzem w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Sarbinowie Morskim. Termin składania wypełnionych kart kolonijnych upływa 31 marca br.

Informacja o koloniach dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat

w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Sarbinowie Morskim

od 25.06.2017 r. do 10.07.2017 r. (16 dni)

Termin: wyjazd autokarem 25 czerwca 2017 r. (niedziela) godz. 8.00, powrót autokarem 10 lipca 2017 r. (poniedziałek) w godzinach wieczornych.

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Politechniki Warszawskiej w Sarbinowie Morskim, położony na Bałtykiem http://www.sarbinowo.pw.edu.pl/

Warunki pobytu: pokoje-studia 3-osobowe z łazienkami, 7 grup - 110 os. (3 grupy chłopców, 4 grupy dziewcząt, grupy młodsze 15 osobowe, starsze maksymalnie 20 osobowe), całodzienne wyżywienie.

Program pobytu: plażowanie, pływanie pod nadzorem ratownika w wydzielonym tylko dla kolonii PW kąpielisku, w godzinach popołudniowych i wieczornych gry zespołowe na świeżym powietrzu, zawody sportowe, wieczory tematyczne organizowane przez animatorów, zajęcia plastyczne, ogniska, dyskoteki, planowana jest jedna wycieczka autokarowa (prawdopodobnie do Kołobrzegu).

Koszt pobytu: dla dzieci pracowników PW - 1.550 zł, dla dzieci osób spoza PW - 1.860 zł. (w cenę jest wliczony podatek VAT w wysokości 8%). Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury są proszone o zgłoszenie tego faktu przy składaniu karty kolonijnej dziecka, ponieważ nie ma możliwości wystawienia faktury po upływie 10 dni od dokonania wpłaty.

Karty kolonijne można pobrać z Działu Socjalnego - pok.111 lub ze strony internetowej od dnia 20.02.2017 r. Termin składania wypełnionych kart upływa dnia 31 marca br. (piątek). O zakwalifikowaniu dziecka na kolonię decyduje kolejność składania kart, pierwszeństwo w naborze mają dzieci pracowników PW.

Karta kwalifikacyjna

Źródło: Dział Socjalny PW

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz