Biuletyn PW / Administracja / Kiermasz Świąteczny PW - wspólnie ufundujmy stypendium

Kiermasz Świąteczny PW - wspólnie ufundujmy stypendium

10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, gadżety Politechniki Warszawskiej i zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Uczelni - wszystko to wiąże jeden szczytny cel - stypendium dla studentów PW.

Kiermasz potrwa trzy dni: od 1 do 3 grudnia 2016 roku. Chcemy w tym czasie zebrać pieniądze na stypendia dla wybranych przez Prorektora ds. Studenckich studentów naszej Uczelni.

W domkach wystawienniczych będzie można znaleźć m.in. sery, ekologiczne wędliny, chleby, miody, ręcznie szyte zabawki, świąteczne dekoracje czy artystyczną biżuterię. Ponadto, za dowolny datek będzie można dostać politechniczne gadżety: pinsy, kubki, długopisy, skarpetki i wiele innych. Wszyscy odwiedzający będą mieli także niepowtarzalną szansę posmakowania Ciastka Politechniki Warszawskiej. Zdjęcia z otwarcia tegorocznego Kiermaszu Świątecznego PW zamieszczamy poniżej.

Poczujcie magię świąt i dołączcie do naszej akcji. Podarujmy zdolnym studentom Politechniki Warszawskiej stypendium. Może któryś z nich stworzy w przyszłości rewolucyjny wynalazek.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku!

Zobaczcie, jak kwestowaliśmy w zeszłym roku>>>

3 grudnia 2016 (w sobotę) w Małej Auli w Gmachu Głównym od 12.00 do 16.00 odbędzie się również zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej. W programie m.in.: spektakl Teatru PW "Kot w butach", pokaz Chemicznego Koła Naukowego Flogiston, robienie lizaków z manufakturą cukierków "Cukier Lukier", spotkanie ze Świętym Mikołajem i wiele innych atrakcji.

Źródło: BPI PW
Zdjęcia: Biuletyn PW

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,