Biuletyn PW / Administracja / Oferta wakacyjna w ośrodkach Politechniki Warszawskiej

Oferta wakacyjna w ośrodkach Politechniki Warszawskiej

Ośrodki Politechniki Warszawskiej jak co roku zapraszają pracowników Uczelni do skorzystania z letniego wypoczynku. Poniżej przedstawiamy ofertę wakacyjna przygotowaną przez Dział Socjalny PW.

Dział Socjalny informuje, że sprzedaż wczasów i wycieczek rozpocznie się w następujących terminach:

od dnia 20 marca 2017 r. (poniedziałek) od godz. 8.00 w pok. 113

od dnia 3 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) od godz. 8.00 w pok. 113

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie pracowników naszej Uczelni wypoczynkiem w Ośrodku w Ubliku nie ma możliwości łączenia turnusów w lipcu i w sierpniu oraz nie jest prowadzona sprzedaż dla osób spoza PW.

Osoby spoza Uczelni zainteresowane wypoczynkiem w Ubliku będą wpisywane na listę rezerwową i w miarę dostępności wolnych miejsc osoby te będą informowane. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie mailem takiej informacji z podaniem kontaktu telefonicznego po 5 kwietnia br. do Kierownika Działu Socjalnego: beata.jankowska@pw.edu.pl

Źródło: Dział Socjalny PW

Mierz siłę na zamiary,