Biuletyn PW / Administracja / Sklep internetowy Politechniki Warszawskiej - proste zamawianie materiałów promocyjnych

Nowa platforma, stworzona z myślą o komforcie zainteresowanych, znacznie ułatwia zamawianie materiałów promocyjnych Politechniki Warszawskiej. Wypełnianie wniosku o wydanie materiałów promocyjnych nie jest już konieczne.

Proces został znacznie skrócony, a samego zamówienia można dokonać korzystając ze strony: sklep.pw.edu.pl, gdzie administratorzy na bieżąco aktualizują dostępność poszczególnych materiałów. Z możliwości zakupu w sklepie internetowym PW może skorzystać każda jednostka lub organizacja studencka Politechniki Warszawskiej, dysponująca odpowiednimi funduszami.

Procedura zakupów wygląda podobnie jak w każdym sklepie internetowym - zamówienia można dokonać zarówno po wcześniejszym założeniu konta, jak i bez logowania. Materiały informacyjno-promocyjne wydawane są w większości odpłatnie - ceny znajdują się przy każdym produkcie. Sprzedaż odbywa się po kosztach produkcji.

Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość dostarczenia lekkich paczek (do 2 kg) przez pocztę wewnętrzną. Nadal też dostępna będzie opcja odbioru osobistego w siedzibie Biura ds. Promocji i Informacji przy ul. Polnej 50 w Gmachu Oficyny Wydawniczej PW.

Szczegółowe informacje o tym, jak dokonać zakupów w sklepie internetowym Politechniki Warszawskiej można znaleźć w zakładce „Zakupy krok po kroku”. Wszystkie uwagi dotyczące zamówień prosimy kierować na adres: sklep@promocja.pw.edu.pl.

W styczniu 2017 roku planowane jest uruchomienie sprzedaży produktów również osobom prywatnym. Gadżetami z logo Politechniki Warszawskiej będzie mógł niebawem pochwalić się każdy student naszej Uczelni.

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Politechniki Warszawskiej: sklep.pw.edu.pl.

Źródło: BPI PW

Mierz siłę na zamiary,