Biuletyn PW / Administracja / Sklep internetowy Politechniki Warszawskiej - proste zamawianie materiałów promocyjnych

Sklep internetowy Politechniki Warszawskiej - proste zamawianie materiałów promocyjnych

Nowa platforma, stworzona z myślą o komforcie zainteresowanych, znacznie ułatwia zamawianie materiałów promocyjnych Politechniki Warszawskiej. Wypełnianie wniosku o wydanie materiałów promocyjnych nie jest już konieczne.

Proces został znacznie skrócony, a samego zamówienia można dokonać korzystając ze strony: sklep.pw.edu.pl, gdzie administratorzy na bieżąco aktualizują dostępność poszczególnych materiałów. Z możliwości zakupu w sklepie internetowym PW może skorzystać każda jednostka lub organizacja studencka Politechniki Warszawskiej, dysponująca odpowiednimi funduszami.

Procedura zakupów wygląda podobnie jak w każdym sklepie internetowym - zamówienia można dokonać zarówno po wcześniejszym założeniu konta, jak i bez logowania. Materiały informacyjno-promocyjne wydawane są w większości odpłatnie - ceny znajdują się przy każdym produkcie. Sprzedaż odbywa się po kosztach produkcji.

Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość dostarczenia lekkich paczek (do 2 kg) przez pocztę wewnętrzną. Nadal też dostępna będzie opcja odbioru osobistego w siedzibie Biura ds. Promocji i Informacji przy ul. Polnej 50 w Gmachu Oficyny Wydawniczej PW.

Szczegółowe informacje o tym, jak dokonać zakupów w sklepie internetowym Politechniki Warszawskiej można znaleźć w zakładce „Zakupy krok po kroku”. Wszystkie uwagi dotyczące zamówień prosimy kierować na adres: sklep@promocja.pw.edu.pl.

W styczniu 2017 roku planowane jest uruchomienie sprzedaży produktów również osobom prywatnym. Gadżetami z logo Politechniki Warszawskiej będzie mógł niebawem pochwalić się każdy student naszej Uczelni.

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Politechniki Warszawskiej: sklep.pw.edu.pl.

Źródło: BPI PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW