Biuletyn PW / Administracja / Szkolenie dla redaktorów BIP PW

Szkolenie dla redaktorów BIP PW

Centrum Informatyzacji PW ogłasza zapisy na szkolenie dla redaktorów Biuletynu Informacji Publicznej Politechniki Warszawskiej. Przewidywany początek zajęć - luty 2015 r., po utworzeniu grupy min. sześcioosobowej.

Zajęcia zaczną się w lutym i odbywać się będą przez najbliższe dwa miesiące w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 9:00-16:00, w salach szkoleniowych Biura Zarządzania Projektami. Każda osoba może wybrać jeden, dogodny dla siebie termin, bowiem szkolenie trwa tylko 7 godzin.

Zapisy są prowadzone pod numerem telefonu: wew.: 66-89.

Szkolenia będą przeprowadzane dla grupy nie mniejszej niż 6 osób.

Po zakończeniu kursu, uczestnicy otrzymają uprawnienia do redagowania treści na stronie internetowej BIP PW w zakresie danej jednostki organizacyjnej.

Źródło: CI PW

Mierz siłę na zamiary,