Biuletyn PW / Administracja / Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości szukają liderów

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości szukają liderów

Zarządzanie projektami i ludźmi, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, doświadczenie w organizowaniu dużych wydarzeń, praca w grupie i współpraca z biznesem - chcesz zdobyć cenne na rynku pracy kompetencje? Zostań Liderem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości!

Zadania Lidera:

• TEAM BUILDING: zbudujesz zespół wolontariuszy i będziesz zarządzał jego pracą oraz dbał o rozwój jego członków.
  • ZMIANA ŻYCIA POTRZEBUJĄCYCH: pozyskasz historie rodzin w potrzebie, z którymi spotkają się wolontariusze (Paczka).
  • WPŁYW NA PRZYSZŁOŚĆ DZIECI: przy współpracy z koordynatorem szkolnym, będziesz rekrutować dzieci do programu (Akademia).
  • TWORZENIE NIEZWYKŁYCH HISTORII: połączysz dzieci/rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.
  • ORGANIZACJA EVENTÓW: zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego w Twoim rejonie (Paczka) lub niesamowite wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (Akademia).
  • AUDYT: stworzysz podsumowanie projektu w Twoim rejonie/kolegium, które pozwoli na rozwój w kolejnej edycji.

Gwarantowane:

• NOWE UMIEJĘTNOŚCI: umiejętności interpersonalne i komunikacyjne - jedne z kluczowych czynników sukcesu.
  • SAMOROZWÓJ: wartościowe kontakty i realny wpływ na świat, w którym żyjesz. Rozwijasz się tu i teraz, ale zdobyte doświadczenie procentuje w przyszłości.
  • SIEĆ KONTAKTÓW: będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać - od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.
  • KLUCZOWE KOMPETENCJE: społeczno-biznesowe, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy.
  • WARSZTAT PROJECT MANAGERA: będziesz zarządzał ludźmi, projektami i swoją pracą.
  • NIEZWYKŁE PRZEŻYCIA: ogólnopolskie wydarzenia, motywujące szkolenia, pełen emocji Finał.

Zgłoś się, jeśli:

• ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat,
  • potrafisz współpracować z innymi - jesteś otwarty na drugiego człowieka, umiesz przyjmować informację zwrotną,
  • masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek - jesteś gotowy, by intensywnie pracować,
  • identyfikujesz się z wartościami Stowarzyszenia WIOSNA i przyjmujesz zasady projektów w całości,
  • odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków, jesteś skoncentrowany na celu,
  • masz skończone 18 lat.

Rejestracja: www.superw.pl

Kandydaci mogą zgłaszać się do 15 lipca, ale kolejność zgłoszeń też będzie miała znaczenie (liczba miejsc w całej Polsce jest ograniczona).

Źródło: Stowarzyszenie Wiosna

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,
a niektóre z nich żądałyby,