Biuletyn PW / KRASP/KRPUT/KRUW / KRASP / Konferencja „Szanse i wyzwania dla polskich wydawnictw i czasopism naukowych”

Konferencja „Szanse i wyzwania dla polskich wydawnictw i czasopism naukowych”

21 maja 2019 r., w godz. 11.00-16.00, w Małej Auli Politechniki Warszawskiej (Pl. Politechniki 1) odbędzie się konferencja „Szanse i wyzwania dla polskich wydawnictw i czasopism naukowych”, organizowana przez KRASP, Politechnikę Warszawską oraz Instytut Problemów Współczesnej Cywilizacji im. Marka Dietricha.

Celem konferencji jest przedstawienie i analiza nowych regulacji prawnych dotyczących wydawnictw i czasopism naukowych w kontekście działalności uczelni  oraz naukowców.

Organizatorzy chcą w ten sposób zainicjować dyskusję na temat możliwości rozpoznania i wykorzystywania zasobów oraz potencjału naukowego krajowych wydawnictw oraz czasopism, w tym takich, które w efekcie wdrożenia nowych przepisów, mogą utracić dotychczasową pozycję w świecie nauki.

Źródło: KRASP
Zdjęcie: Biuletyn PW

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa