Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / Konferencja Miasto i Transport 2018

Konferencja Miasto i Transport 2018

Politechnika Warszawska gościła uczestników Konferencji Miasto i Transport 2018. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był transport ładunków i modelowanie ruchu. Spotkanie odbyło się 25 kwietnia br. w Małej Auli PW.

Spotkanie poprowadził dr Andrzej Brzeziński z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Gośćmi specjalnymi byli Wiceprezydent m.st. Warszawy Renata Kaznowska oraz prof. Wojciech Suchorzewski.

Konferencja Miasto i Transport 2018/fot. Biuletyn PW

W trakcie konferencji wręczono nagrody Miasto i Transport 2018. Wojciech Wojtysiak odebrał nagrodę „za wybitny wkład w planowanie i projektowanie Warszawy oraz działalność społeczną”.

Nagrodę „za wybitny wkład w planowanie i projektowanie Warszawy oraz działalność społeczną” odebrał Wojciech Wojtysiak/fot. Biuletyn PW

Marii Przytulskiej przyznano nagrodę „za znaczący wkład w rozwój planowania przestrzennego i planowania transportu Warszawy”. Prof. dr hab. inż. Henryk Zobel został uhonorowany „za wybitny wkład w projektowanie, nadzór nad eksploatacją i ratowanie obiektów mostowych w Warszawie”.

Zdjęcia: Biuletyn PW

Kto nie zna prawdy,
ten jest tylko głupcem.
Ale kto ją zna i nazywa kłamstwem, ten jest zbrodniarzem