Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / Myślenie kwantowe jako fundament poznania świata

Myślenie kwantowe jako fundament poznania świata

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na otwarte spotkanie z cyklu OPEN TIME OF CAS - Rozmowy i Rozumowania pt. „Myślenie kwantowe jako fundament poznania świata”.

Spotkanie odbędzie się 4 listopada 2021 r. o godz. 16.15 na platformie ZOOM.

Jako prelegenci wystąpią: prof. Leszek Adamowicz (Wydział Fizyki Politechnika Warszawska), dr hab. Andrzej Dragan (Wydział Fizyki, Uniwersytet Warszawski), prof. Stanisław Janeczko (Centrum Studiów Zaawansowanych, Politechnika Warszawska), prof. Marek Kuś (Centrum Fizyki Teoretycznej Polska Akademia Nauk).

Link do spotkania dostępny jest TUTAJ>>

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu i dyskusji.

Źródło i grafika: Centrum Studiów Zaawansowanych PW

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa