Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / O efektywnej współpracy biznesu z nauką

O efektywnej współpracy biznesu z nauką

26 lutego 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW odbędzie się konferencja pt. „Efektywna współpraca biznesu z nauką w kontekście Konstytucji dla Nauki oraz Konstytucji dla Biznesu”. W wydarzeniu wezmą udział czołowi przedstawiciele świata nauki, administracji publicznej, rządu oraz biznesu.

O godz. 10.00 konferencję otworzą: Krzysztof Pietraszkiewicz - Prezes Polskiego Forum Akademicko-Gospodarczego, prof. Arkadiusz Mężyk - Rektor Politechniki Śląskiej oraz prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej.

Pierwsza część wydarzenia poświęcona będzie poszukiwaniu optymalnej formuły współpracy nauki i biznesu. Uczestnicy panelu dyskusyjnego zastanowią się, czy nowe otoczenie prawne stanowi solidny fundament do efektywnej współpracy przedsiębiorstw i uczelni.

W drugiej części omawiane będą doświadczenia współpracy nauki i biznesu oraz instrumenty wspierające transfer technologii i komercjalizację. Uczestnicy panelu dyskusyjnego rozmawiać będą o najlepszych ścieżkach komercjalizacji wiedzy, wyników badań naukowych i rozwoju innowacji.

Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ>>

Źródło:Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam