Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / O pojazdach elektrycznych w CZIiTT

O pojazdach elektrycznych w CZIiTT

12 stycznia 2018 roku w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zorganizowano II Kongres Producentów pojazdów elektrycznych i infrastruktury energetycznej do ich ładowania.

Władze Uczelni reprezentował prof. Stanisław Wincenciak, Prorektor ds. Rozwoju Politechniki Warszawskiej. W spotkaniu uczestniczyli m.in. dr Michał Kurtyka, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Energii oraz Renata Kaznowska, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

Prof. Lech Grzesiak, Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej/fot. Stanisław Godula

Nowe trendy w elektromobilności przedstawił prof. Lech Grzesiak, Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Prof. Władysław Wieczorek, Dziekan Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej omówił technologie baterii samochodów, a prof. Stanisław Radkowski, Dziekan Wydziału SiMR Politechniki Warszawskiej - zagadnienia związane z pojazdami autonomicznymi.

Prof. Władysław Wieczorek, Dziekan Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej/fot. Stanisław Godula

Moderatorem i współorganizatorem spotkania był Robert Grudziński z Fundacji Nasza Energia.

Organizatorami II Kongresu Producentów pojazdów elektrycznych i infrastruktury energetycznej do ich ładowania byli: Miasto Stołeczne Warszawa, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW oraz Fundacja Nasza Energia.

Prof. Stanisław Radkowski, Dziekan Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych/fot. Stanisław Godula

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły Politechnika Warszawska i Ministerstwo Energii.

Zdjęcia: Stanisław Godula

Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka,
ani łatwa.

Maria Skłodowska-Curie

Sie

Międzynarodowe warsztaty Sukkot - let's built a tent!

08:00 - 31 Sie 20:00

Sie