Biuletyn PW / Modernizacja Uczelni / Debata dotycząca Budżetu Partycypacyjnego PW

Debata dotycząca Budżetu Partycypacyjnego PW

20 stycznia 2020 r. o godz. 13.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (sala 206) odbędzie się spotkanie dotyczące Budżetu Partycypacyjnego PW.

Uczestnicy spotkania będą dyskutować o drugiej edycji politechnicznego Budżetu Partycypacyjnego. Na pytania odpowiadać będą Prorektor ds. Studenckich prof. Janusz Walo, kierownik Biura ds. Promocji i Informacji oraz kierownik Inspektoratu Ochrony Przeciwpożarowej.

W trakcie spotkania będzie można konsultować pomysły projektów, uzyskać wskazówki dotyczące uzupełniania formularza zgłoszeniowego, a także dowiedzieć się więcej o drodze, jaką pokonuje projekt od momentu przygotowania zgłoszenia, poprzez weryfikację, a na realizacji wygranego pomysłu kończąc.

Przed spotkaniem warto zapoznać się z informacjami o Budżecie Partycypacyjnym PW dostępnymi TUTAJ>>

Źródło: BPiI PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry