Biuletyn PW / Modernizacja Uczelni / Nowy system pocztowy dla studentów PW

Nowy system pocztowy dla studentów PW

Jednym z zadań Centrum Informatyzacji jest porządkowanie, ujednolicanie i unowocześnianie infrastruktury informatycznej. W ramach kolejnego etapu tych prac w najbliższych dniach zostanie uruchomiony nowy system poczty elektronicznej dla studentów.

Wszyscy rozpoczynający studia w roku akademickim 2015/2016 otrzymają adresy poczty elektronicznej w formacie numeralbumu@pw.edu.pl, co jest naturalną konsekwencją wdrażania systemu pracy grupowej. Wszyscy pozostali również zostaną zaopatrzeni w nowe adresy tego samego formatu, podczas gdy ich dotychczasowe skrzynki w domenie stud.pw.edu.pl pozostaną aktywne.

Na skrzynki stud.pw.edu.pl zostanie wysłana informacja o utworzeniu nowych adresów oraz o sposobie logowania się do nich. Od tej też pory na nowe adresy będą wysyłane wszystkie oficjalne komunikaty z systemów: USOS oraz SAP FI-CA.

Podobny artykuł:
Rusza projekt systemu pracy grupowej obejmujący m.in. pocztę elektroniczną

Źródło: CI PW

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa