Biuletyn PW / Modernizacja Uczelni / Wyniki głosowania w Budżecie Partycypacyjnym PW

Wyniki głosowania w Budżecie Partycypacyjnym PW

Zakup nowych foteli i montaż konstrukcji kratownicowej w Klubie Studenckim Amplitron oraz projekt „Prąd do serca” zwyciężyły w głosowaniu w pierwszej edycji Budżetu Partycypacyjnego PW. Pomysły zostaną przekazane do realizacji.

W głosowaniu, które trwało od 19 lutego do 30 marca 2019 r., wzięło udział prawie 3 tys. osób - studentów i pracowników Politechniki Warszawskiej oraz Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Zgodnie z regulaminem sfinalizowane zostają projekty z największą liczbą głosów, których przewidywany łączny koszt realizacji nie przekracza 100 tys. zł.

Najwięcej głosów (557) otrzymał pomysł zakupu nowych foteli i montażu konstrukcji kratownicowej w Klubie Studenckim Amplitron, co pozwoli na odświeżenie wystroju i zwiększenie bezpieczeństwa oraz atrakcyjności organizowanych tam imprez. Drugie miejsce (522 głosy) zajął projekt „Prąd do serca”, którego celem jest umieszczenie ratujących życie defibrylatorów w 14 budynkach PW.

Źródło: BPiI

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa