Biuletyn PW / Modernizacja Uczelni / Zagłosuj na Gmach Główny PW w plebiscycie „Modernizacja Roku 2016”

Zagłosuj na Gmach Główny PW w plebiscycie „Modernizacja Roku 2016”

Ruszyło głosowanie w internetowym plebiscycie „Modernizacja Roku 2016”. Jedną z propozycji jest rewitalizacja wraz z przebudową Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Wszyscy możemy pomóc.

Modernizacja Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej polegała na wymianie pokrycia dachowego, wraz z ociepleniem i wykonaniem remontu górnej części świetlika nad Dużą Aulą oraz przebudową konstrukcji pomostów kominiarskich.

Za projekt modernizacji odpowiadały firmy: MAKRO-BUDOMAT DEVELOPMENT Sp. z o.o. Warszawa, FRONTON Pracownia Architektoniczno-Konserwatorska Małgorzata Pastewka Warszawa oraz ATELIER 2 Architekci Sp. z o.o. Warszawa. Wykonanie leżało po stronie następujących przedsiębiorstw: RENOVA Sp. z o.o. Warszawa, ZYMETRIC Sp. z o.o. Warszawa, Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „AKCES” inż. Zbigniew Czubaj Warszawa.

Tytuł „Modernizacja Roku” od 21 lat przyznawany jest przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego w 16 kategoriach. Politechnika Warszawska rywalizuje w kategorii „zabytki”.

Swoje nagrody w każdej z kategorii przyznają też internauci w plebiscycie „Modernizacja Roku”. Głosowanie rozpoczęło się dziś, 9 czerwca 2017 r., i potrwa do 9 sierpnia 2017 roku do godz. 12.00. Wszyscy możemy wesprzeć Politechnikę Warszawską. Z jednego numeru IP głos można oddawać co 24 godziny.

Zagłosuj na PW!

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w sierpniu na Zamku Królewskim w Warszawie.

Powiązany materiał:
Wszystkie kolory Gmachu Głównego PW

Zdjęcie w zajawce: Biuletyn PW

Jedynym czarem przeszłości jest to, że minęła.

Oscar Wilde

Sekcja Komunikacji Społecznej