Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Dydaktyka / Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”

Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”

Kolejna edycja Pikniku Edukacyjnego Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro” odbędzie się w dniach 9-10 czerwca. W tym roku hasłem przewodnim imprezy jest: Od zabawy do technologii.

W pierwszym dniu wydarzenia odbędą się wykłady dla gimnazjalistów i licealistów. Drugiego dnia Pikniku na terenie położonym między CZIiTT, Wydziałem Inżynierii Lądowej a Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych stanie naukowe miasteczko ze stoiskami Kół Naukowych PW. Szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest na stronie głównej PW.

Piknikowi Edukacyjnemu towarzyszyć będą atrakcje zorganizowane przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, m.in.: warsztaty dla dzieci z programowania i tworzenia gier, warsztaty dla dzieci z zarządzania projektami przy pomocy klocków Lego oraz warsztaty dla dzieci "Złap Pokemona".

Więcej informacji na temat atrakcji towarzyszących znaleźć można na stronie CZIiTT.

Piknik organizowany jest przez Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii. Partnerem głównym wydarzenia jest firma Ursus. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent m. st. Warszawy.

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej