Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Dydaktyka / Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”

Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”

Kolejna edycja Pikniku Edukacyjnego Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro” odbędzie się w dniach 9-10 czerwca. W tym roku hasłem przewodnim imprezy jest: Od zabawy do technologii.

W pierwszym dniu wydarzenia odbędą się wykłady dla gimnazjalistów i licealistów. Drugiego dnia Pikniku na terenie położonym między CZIiTT, Wydziałem Inżynierii Lądowej a Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych stanie naukowe miasteczko ze stoiskami Kół Naukowych PW. Szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest na stronie głównej PW.

Piknikowi Edukacyjnemu towarzyszyć będą atrakcje zorganizowane przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, m.in.: warsztaty dla dzieci z programowania i tworzenia gier, warsztaty dla dzieci z zarządzania projektami przy pomocy klocków Lego oraz warsztaty dla dzieci "Złap Pokemona".

Więcej informacji na temat atrakcji towarzyszących znaleźć można na stronie CZIiTT.

Piknik organizowany jest przez Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii. Partnerem głównym wydarzenia jest firma Ursus. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent m. st. Warszawy.

Cechą życia jest pęd ku przyszłości.

Antoni Kępiński

adres e-mail: bpw@rekt.pw.edu.pl