Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Dydaktyka / Podsumowanie kolejnego cyklu seminariów WZ PW

Podsumowanie kolejnego cyklu seminariów WZ PW

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Zespół ds. Organizacji Seminariów uprzejmie dziękują wszystkim uczestnikom spotkań w ramach Seminarium Naukowego WZ PW, które odbyły się w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nowym cyklu spotkań seminaryjnych w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018. Spotkania będą odbywały się, podobnie jak w semestrze zimowym, we wtorki o godz. 15:00 w czterech uzupełniających się nurtach:

• Seminarium "Tradycja i Wyzwania Nauk o Zarządzaniu" (patronat Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa oraz czasopisma „Przegląd Organizacji”) - koordynatorem nurtu jest dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW;
  • Seminarium "Wyzwania Modelowania Inżynierskiego i Biznesowego" - współorganizowane przez Centrum Informatyzacji PW oraz Centrum Studiów Zaawansowanych PW (patronat Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją - Oddział Warszawski) - koordynatorem nurtu jest dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. PW;
  • Seminarium "Przedsiębiorczość Wysokiej Techniki" - współorganizowane przez Urząd Patentowy RP (patronat Fundacji Startup Poland) - koordynatorem nurtu jest dr Agnieszka Skala;
  • Seminarium „Mazowiecka Platforma Kół Naukowych” - współorganizowane przez Radę Kół Naukowych PW oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii PW (patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego) - koordynatorem nurtu jest dr inż. Agnieszka Lisowska.

Spotkania seminaryjne będą organizowane w budynku CZIiTT PW - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań seminaryjnych znajdują się na stronie internetowej Wydziału Zarządzania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium Naukowym wszystkich pracowników naukowych, doktorantów i studentów Politechniki Warszawskiej, jak również innych uczelni wyższych oraz praktyków z biznesu.

Źródło: WZ PW

Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka,
ani łatwa.

Maria Skłodowska-Curie

Sie

Międzynarodowe warsztaty Sukkot - let's built a tent!

08:00 - 31 Sie 20:00

Sie