Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Nauka / PW na posiedzeniu Rady Naukowej Instytutu Łączności PIB

PW na posiedzeniu Rady Naukowej Instytutu Łączności PIB

W dniu 30 marca 2017 r. przeprowadzono pierwsze posiedzenie nowej 24-osobowej Rady Naukowej Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Podczas spotkania dokonano wyboru kierownictwa Rady.

Rada w połowie składa się z członków wskazanych przez Ministra Cyfryzacji, a w połowie pochodzi z wyborów spośród pracowników Instytutu. W składzie znalazło się trzech pracowników Politechniki Warszawskiej.

Przewodniczącym został wybrany dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW z Wydziału Zarządzania, a wiceprzewodniczącymi: dr hab. inż. Marian Kowalewski, prof. PW z Wydziału Administracji i Nauk Społecznych oraz prof. dr hab. inż. Paweł Szczepański z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

Powiązany artykuł:
Dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW członkiem Rady Naukowej Instytutu Łączności

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej