Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Nauka / Poznaliśmy Złotego Inżyniera 2016 w XXIII edycji plebiscytu „Przeglądu Technicznego”

Poznaliśmy Złotego Inżyniera 2016 w XXIII edycji plebiscytu „Przeglądu Technicznego”

W kategorii „Zarządzanie” ten zaszczytny tytuł został przyznany mgr. inż. Janowi Olczakowi mechanikowi po Politechnice Warszawskiej. Wyróżnienie otrzymał także mgr. inż. Marcin Sęk - materiałoznawca i absolwent PW - w kategorii „Innowacje”.

Jan Olczak - mgr inż. mechanik po Politechnice Warszawskiej jest współtwórcą i wiceprezesem Zarządu FANEX w Radonicach k. Błonia. Przyczynił się do powstania kilku oryginalnych maszyn do mieszania i rozlewania stosowanych w spółce („Srebrny Inżynier 2013”).

Marcin Sęk - mgr inż. materiałoznawca po Politechnice Warszawskiej jest specjalistą inżynierii powierzchni. Zarządza nowymi uruchomieniami w Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym spółki ASmet w Regułach k. Warszawy, założonej przez Andrzeja Sajnagę.

- W procesie kształcenia przyszłych liderów bardzo jest istotny udział studentów w projektach badawczych, bliższa współpraca z najlepszymi uczelniami krajowymi i zagranicznymi oraz system staży i stypendiów - podkreślił w wypowiedzi dla „Przeglądu Technicznego” prof. Jan Szmidt, Rektor PW.

Wręczenie statuetek odbyło się 27 lutego 2017 r. w Warszawskim Domu Technika NOT, skąd została przeprowadzona transmisja na żywo TUTAJ>>

Wszystkie sylwetki osób związanych z naszą Uczelnią i nominowanych do Złotego Inżyniera 2016 dostępne są na stronie Politechniki Warszawskiej.

Pełna lista nagrodzonych w XXIII edycji plebiscytu „Przeglądu Technicznego”.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Cechą życia jest pęd ku przyszłości.

Antoni Kępiński

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

adres e-mail: bpw@rekt.pw.edu.pl

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja Komunikacji Społecznej

bpw@rekt.pw.edu.pl

MNiSW