Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Nauka / Pracownik WZ PW w zarządzie Oddziału Mazowieckiego PTI

Pracownik WZ PW w zarządzie Oddziału Mazowieckiego PTI

Dr inż. Kamil Sitarski z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej został jednym z członków zespołu kierowniczego Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Na walnym zgromadzeniu w dniu 16 maja br. przedstawiciele Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego Informatycznego wyłonili nowy zarząd. Jednym z członków zespołu kierowniczego został pracownik Wydziału Zarządzania PW, dr inż. Kamil Sitarski, tym samym zacieśniając przyjacielskie relacje pomiędzy Uczelnią a PTI i kładąc podwaliny pod przyszłe inicjatywy.

Nowy zarząd Oddziału Mazowieckiego PTI/fot. WZ PW

Polskie Towarzystwo Informatyczne zrzesza wielu absolwentów i pracowników Politechniki Warszawskiej. Kilka edycji „Klubu Informatyka” - cyklicznego wydarzenia popularyzującego zagadnienia związane z informatyką - miało miejsce w Uczelni, m.in. na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych oraz w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (we współpracy z Wydziałem Zarządzania).

Źródło: WZ PW

Twoje życie będzie takie, jakim uczynią je Twoje myśli.

Marek Aureliusz

Cze

Walka o wolność i tożsamość narodową - wystawa

Cze