Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji / Kurs Polskiego Języka Migowego dla pracowników PW

Kurs Polskiego Języka Migowego dla pracowników PW

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Warszawskiej uruchamia kurs z Polskiego Języka Migowego na poziomie początkującym (A1) dla pracowników PW. Kurs jest bezpłatny, zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu.

Czas trwania kursu to 60 godzin dydaktycznych, zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 3 godziny zegarowe (4h dydaktyczne). Cały kurs obejmuje 15 spotkań. Planowane jest uruchomienie jednej grupy: w czwartki w godz. 9.00-12.00 lub w godz. 16.00-19.00.

Kurs jest bezpłatny, wszelkie koszty pokrywa Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie do 28 lutego 2020 r. wypełnionych zgłoszeń na adres:  niepelnosprawni.bss@pw.edu.pl.

O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się na kurs uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową po 2 marca 2020 r. Planowany termin rozpoczęcia kursu to drugi tydzień marca 2020 r.

Wszelkie informacje dotyczące kursu dostępne są pod powyższym adresem mailowy lub numerem telefonu 695 910 787.

Formularz zgłoszeniowy (docx, 13,16 kB)
Regulamin kursu (docx, 15,96 kB)

Źródło: Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry