Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Graduacja programu MBA dla pracowników Politechniki Warszawskiej

Graduacja programu MBA dla pracowników Politechniki Warszawskiej

Misją Szkoły Biznesu PW jest kształcenie nowoczesnych, rozumiejących współczesny świat i swoją rolę w tym świecie liderów. 15 lipca 2020 r. odbyła się uroczysta graduacja programu MBA dla pracowników Politechniki Warszawskiej, stworzonego właśnie na bazie tych wartości.

Studia powstały w ramach projektu „NERW PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Głównym celem przedsięwzięcia był rozwój osobisty i podniesienie kompetencji zarządczych szeroko rozumianej kadry kierowniczej Uczelni.

Uroczystość rozpoczęła się oficjalnym powitaniem Dyrektora Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej  dr. inż. Pawła Urbańskiego. Następnie uczestnicy wysłuchali wystąpień Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr. hab. inż. Jana Szmidta oraz Prorektora ds. Studiów prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Lewensteina. Podczas swoich wypowiedzi podkreślili rolę edukacji i rozwoju osobistego wśród kadry zarządzającej jako wartości niezbędnej we współczesnej rzeczywistości edukacyjno-biznesowej.

Podczas uroczystości odbył się również wykład inspiracyjny prof. Witolda Orłowskiego pt. „Co nam przyniesie pandemia?” na temat wpływu wybuchu wirusa na sytuację ekonomiczną i gospodarczą państwa. Słuchacze dowiedzieli się, jakie są możliwe prognozy związane z sytuacją na rynku oraz jak działać w dzisiejszej niełatwej rzeczywistości.

Po motywacyjnych wystąpieniach przyszedł czas na główną część - rozdanie dyplomów MBA. Wyróżniony został również dr hab. Bartłomiej Nita, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - jako najlepiej oceniany wykładowca programu.

Uroczystość zwieńczyła sesja fotograficzna absolwentów - w togach, z podrzucaniem biretów.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników programu MBA Politechniki Warszawskiej. Życzymy, aby wiedza i umiejętności praktyczne zdobyte na studiach okazały się być owocne w jak najbliższej przyszłości.

Fotogaleria uroczystości

Źródło i zdjęcia: Szkoła Biznesu PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry