Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Kurs Polskiego Języka Migowego dla pracowników PW

Kurs Polskiego Języka Migowego dla pracowników PW

W październiku ruszają bezpłatne zajęcia z Polskiego Języka Migowego na poziomie A1 (poczatkujący) dla pracowników Politechniki Warszawskiej. Spotkania odbywać się będą w środy w godzinach 9.00-12.00. Kurs obejmuje 15 spotkań.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres: niepelnosprawni.bss@pw.edu.pl do dnia 5 października 2018 roku.

O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się na kurs zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową. Planowany termin rozpoczęcia kursu - drugi tydzień października 2018.

Wszelkie informacje dotyczące kursu dostępne są pod powyższym adresem mailowy lub numerem telefonu (22) 234 13 15.

Źródło: Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych PW

Szczęśliwy, komu pośród życia skwaru,

bukiet przyjaźni nie zwiędnie
u boku.