Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Rekrutacja do Przedszkola Politechniki Warszawskiej

Rekrutacja do Przedszkola Politechniki Warszawskiej

19 lutego rozpocznie się rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola Politechniki Warszawskiej BOBOTECHNIKA na rok szkolny 2018/2019. Zapisy będą trwały do 2 marca 2018 roku.

Karty zgłoszeń należy przesyłać e-mailem na adres: przedszkole@pw.edu.pl lub złożyć osobiście w przedszkolu przy ul. Waryńskiego 8.

Rodzice dzieci uczęszczających w tym roku szkolnym do przedszkola i zamierzających kontynuować pobyt dziecka proszeni są o złożenie deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej w roku 2018/2019.

Listy dzieci zakwalifikowanych na rok szkolny 2018/2019 będą ogłoszone w dniu 15 marca 2018 r.  Zostaną one wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie przedszkola, a wszyscy rodzice o wyniku rekrutacji zostaną poinformowani mailem.

Informacje o rekrutacji dostępne są również na stronie internetowej  przedszkola.

Źródło: Dział Socjalny PW

Jesteśmy z tego samego materiału co nasze sny.

We are such stuff as dreams are made on.

William Shakespeare

Sekcja Komunikacji Społecznej