Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Teatralny weekend w Kijowie - edycja jesienna

Teatralny weekend w Kijowie - edycja jesienna

Po raz kolejny Dział Socjalny PW zachęca pracowników do wzięcia udziału w weekendowych wycieczkach do stolicy Ukrainy. W programie m.in. Kijów za dnia i w nocy, atrakcje teatralne oraz akademickie życie na terenie kampusu Politechniki Kijowskiej.

Oferta skierowana jest do pracowników PW oraz emerytów (grupy 4 osobowe). Wyjazdy zaplanowano w następujących terminach: 8-10 września, 22-24 września, 13-15 października 2017 r. Zakwaterowanie przewidziano w pokojach gościnnych na terenie kampusu Politechniki Kijowskiej.

PROGRAM POBYTU

Piątek

• godzina przylotu uzależniona od wyboru linii lotniczych UA lub LOT, przylot na lotnisko Boryspol w Kijowie, odbiór grupy przez pracownika Politechniki Kijowskiej (KPI)
  • przybycie na teren kampusu i zakwaterowanie w pokojach gościnnych w akademiku
  • godz. 17.00 obiadokolacja na terenie kampusu
  • godz. 19.00 spektakl w Narodowym Teatrze Opery i Baletu
  • godz. 21.30 powrót na teren kampusu z opiekunem z KPI

• godz. 9.00 śniadanie na terenie kampusu
  • godz. 10.00 spacer po Kijowie z przewodnikiem z KPI (centrum miasta: Chreszczatyk, Majdan Niezależności, dzielnica rządowa: siedziba rządu i prezydenta, Dom z Chimerami, Ławra Peczerska: muzea w kompleksie Ławry)
  • godz. 17.00 obiadokolacja na mieście
  • godz. 19.00 spektakl w Narodowym Teatrze Opery i Baletu lub w innym teatrze w zależności od repertuaru
  • godz. 21.30 nocne zwiedzanie Kijowa lub powrót na teren kampusu z opiekunem z KPI

• godz. 9.00 śniadanie na terenie kampusu
  • godz. 10.00 zwiedzanie Kijowa c.d. (Padół, Plac Kontraktowy, Pieszy Most Parkowy, Fenikuler, monaster Michała Archanioła pod złotymi kopułami, kompleks Soboru św. Zofii: wejście na wieżę widokową, muzeum katedralne)
  • godz. 14.00 obiad na miescie, czas wolny
  • wyjazd z kampusu na lotnisko Boryspol (2,5 godziny przed planowanym wylotem)

Opłaty:

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-Kijów-Warszawa we własnym zakresie.

Wpłata na konto ZFŚS w wysokości 360 zł obejmuje koszt zakwaterowania, wyżywienia, komunikacji miejskiej w Kijowie, biletów wstępu do muzeów i do teatru, a także transport z i na lotnisko Boryspol lub dworzec kolejowy Kiev Pass/dworzec autobusowy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z p. Beatą Jankowską Beata.Jankowska@pw.edu.pl lub z p. Angeliką Cieśluk znp@ca.pw.edu.pl tel. 22 234 7590.

Źródło: Dział Socjalny PW
Zdjęcie:By Slawojar z polskojęzycznej Wikipedii, CC BY-SA 3.0

Kto wiele obejmuje, mało ściska.

Kto trzyma mało, może trzymać mocno.

Przysłowie ludowe

Sekcja Komunikacji Społecznej