Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Witryna Działu Bezpieczeństwa Informacji PW dotycząca ochrony danych osobowych

Witryna Działu Bezpieczeństwa Informacji PW dotycząca ochrony danych osobowych

Dział Bezpieczeństwa Informacji Politechniki Warszawskiej uruchomił witrynę z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych i zachęca do korzystania z niej.

Witrynę można znaleźć pod adresem: https://docs.pw.edu.pl/dbipw/. Na stronie znajdują się następujące informacje dotyczące ochrony danych osobowych:

• lista pełnomocników ds. ochrony danych osobowych;
  • obowiązujące akty prawne;
  • zasady dotyczące zgłaszania naruszeń;
  • formularz zgłoszenia przetwarzania danych osobowych w projektach;
  • wzory umów, przykładowe obowiązki informacyjne;
  • procedura realizacji praw osób, których dane przetwarzane są przez PW i inne informacje.

Jeśli strona nie wyświetli się automatycznie i pokaże się okienko logowania, należy wpisać jako użytkownika swój adres e-mail i hasło do poczty (hasło do komputera).

Problemy z dostępem lub niedziałającą witryną należy zgłaszać do Centrum Informatyzacji Politechniki Warszawskiej.

Natomiast wszelkie sugestie w zakresie witryny można kierować na adres: dbipw@pw.edu.pl.

Witryna będzie aktualizowana.

Źródło: Dział Bezpieczeństwa Informacji PW

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,