Biuletyn PW / Przegląd prasowy / Młodzieżowa Akademia Gimnazjalistów oceniona i doceniona

Młodzieżowa Akademia Gimnazjalistów oceniona i doceniona

„Gimnazjalisto! rozwiń skrzydła!" - zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania gimnazjalistów przygotowane przez Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja oraz płocką Filię PW zyskały ogromny aplauz ich uczestników .

Jak zauważa Tygodnik Płocki w numerze 28/2015, w spotkaniach Młodzieżowej Akademii Gimnazjalistów wzięło udział 150 zamiast wstępnie planowanych 60 uczniów. Pomysł, realizowany w ramach grantu Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” zakładał, że od marca do czerwca i od września do listopada płoccy gimnazjaliści uczestniczyć będą w akademickich zajęciach z chemii fizyki i biologii.

Co okazało się ich jedynym minusem? Uczniowie twierdzą, że spotkania były… za krótkie!

Więcej TUTAJ

Źródło: Tygodnik Płocki nr 28/2015