Biuletyn PW / Przegląd prasowy / Program szkoleniowo-mentoringowy Top-Minds

Program szkoleniowo-mentoringowy Top-Minds

Do 21 stycznia 2018 roku można składać wnioski rekrutacyjne do programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds realizowanego przez Stowarzyszenie Top500 Innovators oraz Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta.

Top-Minds skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej.

W jego ramach mentorzy  i eksperci - absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators oraz Programu Fulbrighta - będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń. Uczestnicy otrzymają wsparcie w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskazówki na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program finansowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "DIALOG" na lata 2017 - 2019.

Edycja 2018 rozpocznie się  w marcu 2018 i potrwa do czerwca 2018.

Informacje o programie dostępne są na stronie topminds.pl oraz facebooku.

Źródło: nauka.gov.pl

Mierz siłę na zamiary,