Biuletyn PW / Przegląd prasowy / Tygodnik Płocki o naszym Mistrzu Świata

Tygodnik Płocki o naszym Mistrzu Świata

Tym razem o sukcesie naszego studenta Wojtka Bógdała pisze Tygodnik Płocki. II Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Świata przyniosły mu bowiem indywidualne i drużynowe zwycięstwo.

Nasz„Cyborg”, który w ubiegłym roku we Francji również nie dał najmniejszych szans rywalom znów stanął na najwyższym stopniu podium. Informację o zwycięstwie studenta Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku, zamieściliśmy w materiale Wojtek Bógdał motoparalotniowym Mistrzem Świata. Z Wojtkiem „na gorąco” rozmawiał Tygodnik Płocki.

Powiązany artykuł:
Wojtek Bógdał motoparalotniowym Mistrzem Świata

Źródło: Tygodnik Płocki nr 27, 7 lipca 2015 r.

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura