Biuletyn PW / Publikacje / 50 lat Politechniki Warszawskiej w Płocku

50 lat Politechniki Warszawskiej w Płocku

Z okazji jubileuszu 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku powstał bogato ilustrowany album. Czytelnicy poznają historię i sukcesy płockiego kampusu Politechniki Warszawskiej od momentu powstania Filii.

Opracowanie w syntetycznej formie ujmuje zarys historii Filii, najważniejsze wydarzenia, charakterystykę działalności naukowo-badawczej, dydaktycznej i studenckiej. W albumie znaleźć można uogólnione opisy faktów historycznych, osiągnięć i aktywności środowiska uczelnianego, przekształceń struktury organizacyjnej i rozwoju zasobów materialnych płockiej Uczelni. Publikacja jest bezpłatna.

Wydanie elektroniczne dostępne jest TUTAJ>>

50 lat Politechniki Warszawskiej w Płocku, opracowanie zbiorowe, Płock 2017, PW Filia w Płocku

Doświadczenie - nazwa jaką nadajemy naszym błędom

Oskar Wilde