Biuletyn PW / Publikacje / Jak w pełni wykorzystać czas studiów? - poradnik

Jak w pełni wykorzystać czas studiów? - poradnik

Studentów rozpoczynających przygodę z Politechniką Warszawską zachęcamy do lektury poradnika, przygotowanego na podstawie dobrych rad od absolwentów naszej Uczelni.

W czterech częściach publikacji każdy student i każda studentka znajdą coś dla siebie: porady dotyczące studiów, realizacji swoich pasji, stopniowego planowania i budowania sukcesu zawodowego oraz wszechstronnego rozwoju. Warto po nie sięgnąć, aby lepiej poznać nowe środowisko i czerpać jak najwięcej ze studiów w PW.

Poradnik został opracowany na podstawie doświadczeń i opinii absolwentów PW z wielu branż, zajmujących różnorodne stanowiska: prezesów dużych firm, senior managerów, analityków, pilotów, architektów, programistów i innowatorów. Wśród nich są także naukowcy osiągający sukcesy w świecie nauki.  Absolwenci PW przekazali swoje refleksje w ramach badania „Success stories. Absolwenci PW”. Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW w 2020 r. przeprowadził z nimi 110 wywiadów pogłębionych.

Publikacja dostępna jest TUTAJ>>

Ewa Bichta, Magda Matysiak, Jak w pełni wykorzystać czas studiów? Rady absolwentów Politechniki Warszawskiej dla kandydatów na studia i studentów, Warszawa 2021, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry