Biuletyn PW / Publikacje / Środowiska programowania robotów

Środowiska programowania robotów

Publikacja stanowi pierwszą pozycję z cyklu „Robotyka” przygotowaną przez wydawnictwo naukowe PWN. Zamierzeniem jej autorów było wprowadzenie czytelnika w świat jednej z najbardziej rozwijających się technologii XXI wieku. 

„Środowiska programowania robotów” informuje o charakterystyce dostępnych na rynku wirtualnych środowisk programowania robotów. Zawarty w książce materiał pozwala na poznanie zasad korzystania ze środowisk programowania oraz tworzenia i obsługi pracy zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych.

Publikacja szczególnie polecana jest studentom automatyki, robotyki, mechatroniki, ale praktyczną wiedzę mogą z niej wynieść również programiści robotów, integratorzy automatyki oraz wszyscy zainteresowani tematyką programowania robotów.

 Opracowanie dostępne jest w Bibliotece Głównej PW.

Szymon Borys, ppłk dr inż. Wojciech Kaczmarek, Jarosław Panasiuk, Środowiska programowania robotów, Warszawa, 2017, Wydawnictwo Naukowe PWN

CYTAT TYGODNIA

"

 

Prawda jest pochodnią olbrzymią: dlatego właśnie usiłujemy wszyscy zbliżyć się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Johan Wolfgang von Goethe

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja Komunikacji Społecznej

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW