Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 03.06.2020 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 27.05.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 20.05.2020 r.

Informacja o terminach raportów i konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o terminach raportów i naborów do konkursów NCN, NCBR, MNiSW, MFiPR, PARP, CPPC, MJWPU, OPI PIB, ARP oraz FNP.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 13.05.2020 r.

Informacja o konkursach 8.05.2020 r.

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało aktualne informacje na temat konkursów.

Informacja o projektach

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało aktualne informacje na temat projektów.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.05.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 29.04.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 22.04.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 15.04.2020 r.

Informacja o projektach

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 08.04.2020 r.

Informacja o konkursach

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 01.04.2020 r.

Informacja o naborach i wynikach konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o naborach i wynikach konkursów 4.2 PO IR, COVID-19 oraz OPUS 18, PRELUDIUM 18, SONATA 15, PRELUDIUM BIS 1.

Informacja o terminach raportów i konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o terminach raportów i naborów do konkursów NCN, NCBR, MNiSW, PARP, CPPC, MJWPU, OPI PIB oraz ARP.

NCN, MNiSW, MJWPU, POLON - informacja o terminach raportów i konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o terminach raportów i naborów do konkursów NCN, MNiSW, MJWPU oraz o przesunięciu terminu uzupełniania danych w Polon.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 26.03.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 18.03.2020 r.

Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza

Konfucjusz

Międzynarodowy Dzień Elektryka 2020

Dni wolne od pracy w PW