Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE / Dzień informacyjny „Teaming Faza I”

Dzień informacyjny „Teaming Faza I”

23 sierpnia 2016 r. odbędzie się dzień informacyjny „Teaming Faza I”, który zaplanowano w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN w Warszawie.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju organizują dzień informacyjny „Teaming Faza I”,poświęcony inicjatywie „Upowszechnianie doskonałości i zapewnienia szerszego uczestnictwa” (Spreading Excellence and Widening Participation) dla wszystkich polskich jednostek naukowych, które są zainteresowane udziałem w konkursie WIDESPREAD-04-2017 – Teaming Faza I.

Wnioski należy składać za pośrednictwem Participiant Portal, na którym znajdują się też szczegółowe informacje na temat zasad i sposobu aplikowania.

Zapraszamy do rejestracji: http://www.kpk.gov.pl/?event=teaming-faza-i

Szczegółowy komunikat nadesłany w tej sprawie załączamy poniżej.

Informację przesłało Biuro KRASP.

Źródło: KRASP

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej