Biuletyn PW / Sport

Sport

Przekazanie Pucharów Politechniki Warszawskiej

20 maja 2015 r. podczas posiedzenia Senatu PW nastąpiło uroczyste przekazanie Pucharów Politechniki Warszawskiej za rok akademicki 2014/2015. Nagrody odebrali Dziekani zwycięskich Wydziałów.

III Juwenaliowy Turniej Piłki Siatkowej w Płocku wygrali reprezentanci PW

Reprezentanci PW Filii w Płocku zwyciężyli w III Juwenaliowym Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Po zaciętej walce nasi studenci w trzecim secie pokonali drużynę Zespołu Szkół Centrum Edukacji „CHEMIK Płock” zdobywając I miejsce.

Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin

W dniu 23 maja 2015 roku, w Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym PROMENADA nad Zalewem Zegrzyńskim, odbędzie się Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin.

Aleksander Kalicki AZS PW zdobywa tytuł wicemistrza świata w kickboxingu

W dniach 7-18 marca 2015 r. Aleksander Kalicki zawodnik Sekcji Kickboxingu AZS Politechniki Warszawskiej startował w Mistrzostwach Świata World Muaythai WMF w Bangkoku, na których zdobył tytuł wicemistrza świata Muay Thai.

Bieg w Kasku

W kwietniu bieżącego roku, w sześciu miastach Polski odbędzie się Bieg w Kasku. W tym nietypowym minimaratonie uczestniczki mają przebiec cały dystans nie tracąc z głowy kultowego kasku akcji „Dziewczyny na politechniki!”.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

27 lutego 2015 r. w hali sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbył się Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Politechnika Warszawska gościła Puchar Mistrzów Świata

Puchar Mistrzów Świata, który wywalczyła reprezentacja Polski w piłce siatkowej, można było zobaczyć w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej w dniu 24 lutego 2015 r. Prezentację trofeum zorganizowała AZS Politechnika Warszawska.

60. edycja Pucharu Świata „O Szablę Wołodyjowskiego”

W ramach obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej, dnia 21 lutego 2015 r. Duża Aula naszej Uczelni gościła finalistów 60. edycji Pucharu Świata „O Szablę Wołodyjowskiego”. Wygrał reprezentant Korei Południowej Bongil Gu.

Puchar Mistrzów Świata na Torwarze

Puchar Mistrzów Świata wreszcie będzie można zobaczyć w Warszawie. Kibice siatkówki sfotografują się z trofeum przy okazji meczu AZS Politechniki Warszawskiej z LOTOSEM Trefl Gdańsk.

Pomóżmy naszym wygrać Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy

Trwa XV Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2014 roku. Wśród nominowanych znaleźli się również przedstawiciele AZS Politechniki Warszawskiej: trenerzy Jakub Bednaruk i Wojciech Szczucki, przyjmujący Artur Szalpuk oraz mecze drużyny Inżynierów w PlusLidze.

Fantastyczna oprawa meczu na 100-lecie Odnowienia Tradycji PW

Mecz PlusLigi pomiędzy AZS Politechniką Warszawską i PGE Skrą Bełchatów był świętem siatkówki - w dosłownym tych słów znaczeniu. Hala Torwaru pękała w szwach, zawodnicy postarali się o emocje, a organizatorzy zapewnili kibicom wiele atrakcji.

Mistrz Polski lepszy na Torwarze

AZS Politechnika Warszawska nie sprostała mistrzom Polski. 11 stycznia 2015 r. w siatkarskim hicie sezonu Inżynierowie w wypełnionej po brzegi hali Torwaru przegrali z PGE Skrą Bełchatów 0-3.

Politechnika głosuje na Wojtka Bógdała

Już po raz 12. będziemy mieli okazję głosować na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku w Płocku. Wśród 10 nominowanych znalazł się Wojtek Bógdał, motoroparalotniarz, student Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Żabcia Polcia powraca. Konkurs dla kibiców

AZS Politechnika Warszawska postanowiła reaktywować swoją maskotkę. Od stycznia 2015 roku stołecznych kibiców do dopingu znów zachęcać będzie Żabcia Polcia.

J.W. Construction Holding S.A. sponsorem AZS PW

AZS Politechnika Warszawska pozyskała dużego partnera. Stołeczny klub związał się umową z firmą J.W. Construction Holding S.A. Największy polski deweloper został tym samym sponsorem strategicznym drużyny siatkarzy.

Mecz AZS PW - Transfer Bydgoszcz

4 grudnia w ursynowskiej Arenie siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej meczem z Transferem Bydgoszcz inaugurują rundę rewanżową fazy zasadniczej PlusLigi. Zespoły dzielą dwa miejsca w tabeli.

Puchar Politechniki Warszawskiej

Studium Wychowania Fizycznego informuje, że wraz z Samorządem Studentów PW organizuje kolejną edycję zawodów o Puchar Politechniki. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 5 grudnia 2014 r.

Przyjdź na mecz Inżynierów i wygraj wycieczkę

Biuro podróży Neckermann Polska ufundowało atrakcyjną nagrodę dla kibiców AZS Politechniki Warszawskiej. Każdy, kto pojawi się na meczu Inżynierów z Jastrzębskim Węglem, będzie miał szansę wygrać egzotyczną wycieczkę do Maroka.

AZS Politechnika Warszawska rozpoczęła sezon

Nasi siatkarze na początku sezonu rozgrywek 2014/2015 pokonali w wyjazdowym meczu Transfer Bydgoszcz 3:2. W sobotę 11 października AZS PW rozegrała pierwszy mecz przed własną publicznością, który również zakończył się zwycięstwem Inżynierów.

Zajęcia sportowe w roku akademickim 2014/2015

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Akademicki Związek Sportowy Politechniki Warszawskiej zapraszają do udziału w zajęciach sportowych w nowym roku akademickim.

CYTAT TYGODNIA

"

 

 

Im słabsze ciało,
tym silniej nami rządzi

 

 

Jean-Jacques Rousseau

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW