Biuletyn PW / Sport

Sport

Przyjdź na mecz Inżynierów i wygraj wycieczkę

Biuro podróży Neckermann Polska ufundowało atrakcyjną nagrodę dla kibiców AZS Politechniki Warszawskiej. Każdy, kto pojawi się na meczu Inżynierów z Jastrzębskim Węglem, będzie miał szansę wygrać egzotyczną wycieczkę do Maroka.

AZS Politechnika Warszawska rozpoczęła sezon

Nasi siatkarze na początku sezonu rozgrywek 2014/2015 pokonali w wyjazdowym meczu Transfer Bydgoszcz 3:2. W sobotę 11 października AZS PW rozegrała pierwszy mecz przed własną publicznością, który również zakończył się zwycięstwem Inżynierów.

Zajęcia sportowe w roku akademickim 2014/2015

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Akademicki Związek Sportowy Politechniki Warszawskiej zapraszają do udziału w zajęciach sportowych w nowym roku akademickim.

Politechnika z Pucharem Burmistrza Wyszkowa

Turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa stanowi swoistą rozgrzewkę przed nowym sezonem, dlatego tym bardziej cieszymy się, iż siatkarze Politechniki Warszawskiej są w zwycięskiej formie.

AZS PW pozyskuje wsparcie Home Invest

U progu rozpoczęcia nowego sezonu 2014/2015 sytuacja klubu wygląda całkiem obiecująco. AZS PW właśnie pozyskał wsparcie czwartego partnera.

Klasyfikacja generalna Akademickich Mistrzostw Polski 2014

Skończył się kolejny rok akademicki. Wraz z nim nadszedł czas podsumowań imprez sportowych w ramach Akademickich Mistrzostw Polski. Znamy już wyniki klasyfikacji generalnej i miejsce Politechniki Warszawskiej.

Siatkówka na szczycie

23 czerwca reprezentacja Politechniki Warszawskiej rozegrała mecz piłki siatkowej, w którym rywalem była drużyna VIP-ów z Wojskowej Akademii Technicznej. Prof. Jan Szmidt wystąpił tym razem w roli zawodnika.

X Akademickie Mistrzostwa Świata w Łucznictwie z zawodnikiem PW

W dniach od 2 do 5 lipca 2014 r. odbędą się X Akademickie Mistrzostwa Świata w Łucznictwie. W składzie polskiej reprezentacji znalazł się Kacper Sierakowski z Politechniki Warszawskiej.

Pierwsze miejsce PW w II Mistrzostwach Polski Doktorantów w Siatkówce Halowej

Politechnika Warszawska zajęła 1. miejsce w zorganizowanych dnia 14 czerwca 2014 roku II Mistrzostwa Polski Doktorantów w Siatkówce Halowej, które odbyły się w Hali Sportowej MOSiR w Łodzi.

Marcin Karwowski z Wydziału Mechatroniki mistrzem w squashu

W bieżącym roku uzyskał tytuł inżyniera Mechatroniki a jednocześnie podjął wyzwanie w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Squashu. Na przełomie maja i czerwca 2014 Marcin Karwowski zdobył tytuł mistrza w kategorii seniorów.

Trzecie miejsce studentki PW w Akademickich Mistrzostwach Polski

Studentka Politechniki Warszawskiej, Pani Milena Szustorowska zajęła trzecie miejsce podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym. Mistrzostwa odbywały się w dniach 21.05 - 25.05.2014 r., w Krakowie, Myślenicach i Bydgoszczy.

AZS Politechnika Warszawska kończy udany sezon

Szósta lokata, na tej właśnie pozycji siatkarze Politechniki zakończyli bieżący sezon PlusLigi. Jak mówi Jolanta Dolecka, Prezes Klubu, miejsce w połowie stawki to świetny wynik. Sukces odnotował także Klub Kibica.

Dzień Dziecka w Politechnice Warszawskiej

Studium Wychowania Fizycznego Politechniki Warszawskiej, przy współudziale Działu Socjalnego Uczelni, organizuje imprezę z okazji Dnia Dziecka. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.

Czy Inżynierowie zagrają w europejskich pucharach?

Po dwóch zwycięstwach nad Cerrad Czarnymi Radom Inżynierowie stoją przed szansą zajęcia 5. miejsca w lidze. Zadecydują o tym starcia z Indykpol AZS Olsztyn.

Derby Mazowsza

AZS Politechnika Warszawska po przegranej z PGE Skrą Bełchatów w pierwszej rundzie play-off  rozpoczyna walkę o piąte miejsce w siatkarskiej PlusLidze. 

Puchary Prorektora wręczone

W dniu 28 marca br. w Hali Sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Prorektora. 

Turniej o Puchar Prorektora

Po kilkuletniej przerwie powraca turniej piłki siatkowej o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. 

AZS powalczy o 5. miejsce

AZS Politechnika Warszawska przegrała w trzecim meczu fazy play-off siatkarskiej PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów. Spotkanie rozegrano w hali Torwar w Warszawie. 

Inżynierowie przygotowują się do trzeciego meczu

Źle rozpoczęła się dla drużyny AZS Politechnika Warszawska faza play-off siatkarskiej PlusLigi. W dwóch pierwszych meczach z PGE Skrą Bełchatów przegrali, "urywając" rywalom zaledwie seta. 

AZS walczy o play-off

Ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego AZS Politechnika Warszawska zagra 3 marca w Arenie Ursynów. Stołeczna drużyna nadal nie jest pewna awansu do fazy play-off rozgrywek. 

CYTAT TYGODNIA

"

 

 

Przyszłość należy do lwów,
które umieją się śmiać

 

 

Zaratustra

"

19
Lut

Budżet Partycypacyjny PW - głosowanie

00:00 - 30 Mar 23:59

18
Mar

Dni Kultury Politechniki Warszawskiej

00:00 - 29 Mar 23:59

21
Mar

Wystawa dyplomów na Wydziale Architektury

16:00 - 12 Kwi 00:00

26
Mar

Warszawskie Dni Informatyki 2019

09:00 - 27 Mar 17:00

26
Mar

Targi AUTOMATICON

09:00 - 29 Mar 15:00

26
Mar

Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych

11:00 - 13:00

27
Mar

Salon o prof. Janie Czochralskim

18:00 - 20:00

28
Mar

Zmiany czasu - konferencja

10:00 - 14:00

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW