Biuletyn PW / Sport / Dwa wydarzenia sportowe w programie obchodów Święta Politechniki Warszawskiej

Dwa wydarzenia sportowe w programie obchodów Święta Politechniki Warszawskiej

W programie obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, tradycyjnie już, znalazły się dwa wydarzenia sportowe: Bieg o Puchar Rektora, organizowany na Stadionie Syrenki, i Turniej Brydżowy o Puchar Rektora, rozgrywany w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

XII Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej odbędzie się 18 listopada br. (sobota), o godz. 10.30, na Stadionie Syrenki w Warszawie. W ubiegłym roku uczestnicy musieli pokonać 2200 metrów. Na starcie stanęli nie tylko studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej, ale i przedstawiciele Władz Uczelni.

Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej to drugie wydarzenie o charakterze sportowym, towarzyszące obchodom Święta Politechniki Warszawskiej. Organizatorami wydarzenia są Warszawski Związek Brydża Sportowego i Politechnika Warszawska. Rozgrywki rozpoczną się 2 grudnia o godz. 10.00 w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej.

Zdjęcie: BPI

Przyszłość należy do lwów,