Biuletyn PW / Sport / Inżynierowie rozegrają ostatni mecz w tym roku

Inżynierowie rozegrają ostatni mecz w tym roku

Siatkarze AZS-u Politechniki Warszawskiej 21 grudnia rozegrają w Ergo Arenie ostatnie w tym roku spotkanie. Przeciwnikiem „Inżynierów” będzie Lotos Trefl Gdańsk. 

AZS Politechnika Warszawska zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Plus Ligi. Najbliżsi przeciwnicy są sklasyfikowani na 8. pozycji. O takiej sytuacji zadecydował korzystniejszy bilans wygranych i przegranych setów, gdańszczanie rozegrali jednak jedno spotkanie więcej. Różnice punktowe pomiędzy zespołami z drugiej części tabeli są niewielkie, stąd też zwycięstwo w tym meczu będzie bardzo istotne.

Spotkanie ma też dodatkowy podtekst. Drużyna z Trójmiasta naszpikowana jest byłymi zawodnikami AZS-u Politechniki Warszawskiej. Również trener Radosław Panas ma w swojej karierze warszawski epizod.

Można już również kupować bilety na pierwszy w nowym roku mecz przed warszawską publicznością. Sprzedaż prowadzona jest przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który mieści się przy ul. Waryńskiego 12a. Wejściówki na trybuny dolne, położone na płycie boiska kosztują 35 zł, na trybuny górne zaś - 30 zł. Cena biletów ulgowych to odpowiednio 25 i 20 zł.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza

Konfucjusz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW

Logo Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego