Biuletyn PW / Sport / Po Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych

Po Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych

W dniach 11-12 czerwca 2021 r. w Supraślu na Podlasiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. W zawodach wystartowało ponad 500 zawodników reprezentujących ponad 60 uczelni.

Kobiety rywalizowały na dystansach 3 i 6 km, natomiast mężczyźni biegali na trasach o długości 4,5 oraz 9 km. Rozegrano także konkurencję pokazową - bieg sztafet mieszanych 4x1500 m.

Wśród studentów Politechniki Warszawskiej najlepiej spisali się: Magdalena Zych, która zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych w biegu na dystansie 6 km, a także Marcin Patecki - drugi wśród zawodników z uczelni technicznych w biegu na dystansie 4,5 km.

Z wynikami zawodów można zapoznać się TUTAJ>>

Zdjęcie: fot. Krzysztof Karpiński

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry