Biuletyn PW / Sport / Puchar Politechniki Warszawskiej 2016/2017

Puchar Politechniki Warszawskiej 2016/2017

Na posiedzeniu Senatu Politechniki Warszawskiej, 21 czerwca br., wręczono nagrody w Pucharze Politechniki Warszawskiej. Zawody organizowane są przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Samorząd Studentów PW.

Puchar za pierwsze miejsce i puchar przechodni odebrał prof. Janusz Frączek, Dziekan Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa. Na drugim miejscu uplasował się Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych. Trofeum przekazano Dziekanowi Wydziału prof. Krzysztofowi Zarembie. Puchar za trzecie miejsce odebrała prof. Alina Maciejewska, Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii. Czwarte miejsce zajął Wydział Elektryczny. Puchar trafił w ręce Dziekana Wydziału prof. Lecha Grzesiaka.

Dziekan Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa prof. Janusz Frączek odbiera podwójne wyróżnienie/fot. BPW

Nagrody wręczały Jolanta Dolecka, Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Anna Brzostkowska, Przewodnicząca Komisji Sportu i Turystyki Samorządu Studentów PW.

Powiązany materiał:
Zdobywcy Pucharu Politechniki Warszawskiej w roku 2015/2016

Zdjęcia: Biuletyn PW

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej