Biuletyn PW / Sport / Puchar Politechniki Warszawskiej 2017/2018

Puchar Politechniki Warszawskiej 2017/2018

W marcu rozpoczynają się rozgrywki kolejnego Pucharu Politechniki Warszawskiej. Do tegorocznych zawodów zgłosiły się 23 drużyny piłki nożnej, 14 drużyn siatkówki oraz 10 zespołów koszykówki.

Za nami już pierwsze mecze turnieju siatkarskiego. 24 marca rozpoczynają się zawody koszykarskie, a dzień później na boisko wybiegną piłkarze. Równocześnie będą się odbywały eliminacje do turnieju pływackiego. Wielki finał tych zawodów planowany jest 12 maja na obiektach OSiR-u przy ulicy Polnej.

Puchar prowadzi Studium Wychowania Fizycznego Politechniki Warszawskiej we współpracy z Komisją Sportu i Turystyki Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Celem rozgrzewek jest wyłonienie wydziału który zostanie sportowym mistrzem Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie promuje idee sportowych drużyn studenckich poprzez aktywizację środowiska akademickiego i szerzenie zdrowego trybu życia. Można się już zapoznać z terminarzami tegorocznych rozgrywek piłki nożnej, siatkówki, czy koszykówki.

Informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie internetowej puchar.sspw.pl lub Facebooku

Zdjęcie: Biuletyn PW

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,