Biuletyn PW / Sport / Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej rozstrzygnięte

Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej rozstrzygnięte

Najlepsi żeglarze PW studiują na Wydziale Geodezji i Kartografii. Nad Zalewem Zegrzyńskim rozegrano czwarte Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej. W rywalizacji wzięło udział 17 drużyn.

Krzysztof Szkoda, Piotr Pawela i Maciej Szylborski - to mistrzowski zespół z Wydziału Geodezji i Kartografii, który w 4. edycji Regat o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej pokonał aż 16 rywali. Zwycięzcy otrzymali puchar z rąk Rektora Politechniki Warszawskiej prof. Jana Szmidta oraz vouchery na rejsy o łącznej wartości 3 tys. zł, ufundowane przez firmę jMaster.

Zwycięzcy 4. edycji Regat o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej/fot. SSPW

Równolegle do zawodów rozgrywano mecze siatkówki, a po rozdaniu nagród sportowcy i kibice spotkali się przy wspólnym ognisku. Impreza odbyła się 3 czerwca 2017 roku.

Źródło i zdjęcia: SSPW

Żeby widzieć jasno, wystarczy zmienić perspektywę

Antoine de Sainte Exupery

adres e-mail: bpw@rekt.pw.edu.pl