Biuletyn PW / Sport / Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej rozstrzygnięte

Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej rozstrzygnięte

Najlepsi żeglarze w Politechnice Warszawskiej studiują na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Szósta edycja Regat o Puchar Rektora PW odbyła się 1 czerwca 2019 r. nad Zalewem Zegrzyńskim we współpracy z Akademią Kusznierewicza.

Mimo kilku przeszkód, które napotkali uczestnicy w trakcie wyścigów, każda załoga dała z siebie wszystko, chcąc pokazać się z jak najlepszej strony. Zwyciężyła drużyna z Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej z Michałem Skrzypkiewiczem jako sternikiem. Na podium znalazł się również Wydział Architektury, gdzie sternikiem była Edyta Krakowiak oraz Wydział Elektryczny ze sternikiem Michałem Świderskim.

Jak zapewniają organizatorzy, walka była wyrównana, a zawodnikom dopisała piękna pogoda.

Źródło i zdjęcia: Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej

Mierz siłę na zamiary,