Biuletyn PW / Sport / Turniej piłki siatkowej szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej

Dnia 5 grudnia 2016 roku w hali sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku rozegrano kolejny Turniej piłki siatkowej szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej. Poznajmy jego zwycięzców!

W kategorii damskiej zwyciężyło III L.O. im. M. Dąbrowskiej w Płocku, w kategorii męskiej ZSCE im. I. Łukasiewicza w Płocku. Najbardziej usportowioną „siatkarsko” szkołą został Zespół Szkół Centrum Edukacji Płock. Tytuł najlepszej zawodniczki Turnieju przypadł Izabeli Chęcińskiej z III LO (Płock), a najlepszym zawodnikiem Turnieju okazał się Kamil Grzelak z Zespołu Szkół Centrum Edukacji.

Dr inż. Cezary Wiśniewski, Prodziekan ds. Studenckich wręcza nagrodę Turnieju/fot. PW Filia w Płocku

W Turnieju wzięło udział 5 zespołów damskich i 7 zespołów męskich  ze szkół: LO im Stanisława Małachowskiego (Płock), LO im Władysława Jagiełły (Płock), Zespół Szkół Centrum Edukacji (Płock), III LO (Płock), Zespół Szkół Technicznych (Płock), Zespół Szkół Budowlanych nr 1 (Płock), Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (Płock), Zespół Szkół nr 1 (Sierpc). Każdy z zespołów otrzymał pamiątkowy dyplom. Trzem najlepszym zespołom w każdej kategorii przekazano puchary, a najlepszym zawodnikom - nagrody rzeczowe. Dla najbardziej usportowionej szkoły w zakresie siatkówki  ufundowano nagrodę w postaci „piłki meczowej” do rozgrywania spotkań. Nagrody wręczył dr inż. Cezary Wiśniewski, Prodziekan ds. Studenckich.

Źródło: PW Filia w Płocku

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz