Biuletyn PW / Sport / Wyjazd narciarsko-snowboardowy do Francji

Wyjazd narciarsko-snowboardowy do Francji

Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa organizuje wyjazd narciarsko-snowboardowy do Francji w terminie 21-30 marca 2014 r.

Wyjazd zaplanowano do regionu Paradiski, który znajduje się w sercu Alp Sabaudzkich. Najnowocześniejsza na świecie kolejka linowa łączy tam ośrodek Les Arcs ze stacji Plan-Peisey z sąsiednią stacją Montchavin w części La Plagne. Połączenie tych dwóch ośrodków narciarskich umożliwia narciarzom korzystanie z 425 km tras i nartostrad.

Uczestnicy wyjazdu będą mieszkać w rezydencji w Les Chalets de Wengen, która dysponuje 130 apartamentami w trzech budynkach.

Do wyboru są dwie opcje dojazdu – autokarem (cena wyjazdu wynosi 999 zł) lub samolotem (cena wyjazdu wynosi 1999 zł).

Możliwy będzie udział w szkoleniach nauki i doskonalenia jazdy na nartach pod opieką instruktorów narciarstwa. Istnieje także możliwość wypożyczenia nart i kijów. Zaplanowano też kurs instruktora rekreacji lub sportu AZS o specjalności narciarstwo zjazdowe.

Więcej na temat wyjazdu można przeczytać TUTAJ.

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz