Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Delegacja z Tajwanu składa wizytę w PW

Delegacja z Tajwanu składa wizytę w PW

Dnia 12 listopada br. w Politechnika Warszawska gościła tajwańską delegację z Ministerstwa Nauki i Technologii Tajpej oraz Biura Ekonomiczno-Kulturalnego Tajpej w Polsce.

Gości przyjęli: prof. Rajmund Bacewicz, Prorektor ds. Nauki PW oraz Łukasz Wojdyga, Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej PW. W skład tajwańskiej delegacji weszli: prof. Ding Ming Wang z Ministerstwa Nauki i Technologii Tajpej oraz Lee Ming z Biura Ekonomiczno-Kulturalnego Tajpej w Polsce.

Na zdjęciu od lewej: Łukasz Wojdyga, Dyrektor CWM PW; prof. Ding Ming Wang, Ministerstwo Nauki i Technologii Tajpej;
prof. Rajmund Bacewicz, Prorektor ds. Nauki PW; Lee Ming, Biuro Ekonomiczno-Kulturalne Tajpej w Polsce/fot. Biuletyn PW

Głównym tematem rozmów była kooperacja Politechniki Warszawskiej z partnerami z Tajwanu, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z firmami tajwańskimi.

Podobne materiały:

Delegacje z Meksyku i Tajwanu wizytują Politechnikę Warszawską
Polsko-tajwańskie seminarium z dziedziny inżynierii materiałowej

Przyszłość należy do lwów,
które umieją się śmiać