Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Europejskie startupy i MŚP w dobie COVID-19

Europejskie startupy i MŚP w dobie COVID-19

COVID-19 zmienił funkcjonowanie firm, zespołów i pracowników. Świat biznesu wygląda dziś zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu. Zapraszamy do udziału w badaniu sprawdzającym wpływ pandemii na funkcjonowanie startupów oraz małych i średnich przedsiębiorstw w Europie.

Celem badania jest sprawdzenie wpływu pandemii na funkcjonowanie startupów oraz małych i średnich przedsiębiorstw w Europie. Chcemy zweryfikować, jakie czynniki wspomagają funkcjonowanie organizacji w tym trudnym czasie w celu opracowania rekomendacji dla firm - na co zwracać uwagę, aby odnieść sukces pomimo przeciwności?

Wypełnienie ankiety (j. angielski) zajmie ok. 15 min.: https://bit.ly/2KIHvOz

Każdy uczestnik będzie mógł otrzymać raport z wynikami badania.

Ankieta jest realizowana przez badaczy z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Northumbria University (Newcastle). CZIiTT PW jest partnerem badania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: dr Anna Kuźmińska (akuzminska@wz.uw.edu.pl)

Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza

Konfucjusz

Logo Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego