Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Interweave – nowy program Erasmus Mundus

Interweave – nowy program Erasmus Mundus

Trwa proces aplikacji do programu wymiany studenckiej Interweave, realizowanego w ramach programu Erasmus Mundus (akcja 2).

Projekt koordynowany jest przez Ecole Centrale de Nantes z Francji oraz University of Malaysia z Malezji. Uczelniami partnerskimi projektu jest 10 uczelni z Europu i 10 z Azji.

Interweave to program skierowany do studentów I, II i III roku studiów oraz pracowników naukowych i administracyjnych uczelni europejskich i azjatyckich. Po spełnieniu kryteriów wybranej uczelni, osoba wyjeżdżająca może otrzymać stypendium na pokrycie kosztów podróży i utrzymania się w danym kraju. Kwoty stypendium wynoszą od 1 tys. do 1,8 tys. euro miesięcznie.

Proces aplikacji do projektu jest zamykany 27 lutego 2014 roku. Więcej informacji na temat Interweave można znaleźć TUTAJ.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod następującymi adresami: pkluz@cwm.pw.edu.pl, lwojdyga@cwm.pw.edu.pl.

Przyszłość należy do lwów,
które umieją się śmiać