Biuletyn PW / Współpraca uczelni / PW Filia w Płocku podpisała porozumienie ze SNiIE

PW Filia w Płocku podpisała porozumienie ze SNiIE

30 czerwca podpisane zostało porozumienie o wzajemnej współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku, a Stowarzyszeniem Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja.

Podpisany dokument ma zagwarantować korzystną i skuteczną realizację celów statutowych porozumienia.

W jego ramach Politechnika zobowiązuje się m.in. do:

• patronatu nad projektami Stowarzyszenia, którymi Uczelnia będzie zainteresowana;
  • delegowania pracowników Politechniki do przedsięwzięć, które w całości lub w części poświęcone będą działalności Uczelni, a zrealizowane zostaną przez Stowarzyszenie;

Stowarzyszenie z kolei zobowiązuje się m.in. do:

• promocji Politechniki, ze szczególnym uwzględnieniem jej Filii w Płocku, podczas realizacji projektów prowadzonych przez Stowarzyszenie, które będą objęte patronatem Politechniki lub Prorektora ds. Filii w Płocku;
  • wspierania działań Politechniki i jej władz w prowadzonych przez Politechnikę przedsięwzięciach na rzecz lokalnego otoczenia.

Politechnika i Stowarzyszenie mogą realizować wspólne projekty, gdzie liderem będzie jedna z umawiających się stron, w zależności od formuły projektu.

Źródło: Politechnika Warszawska Filia w Płocku
Zdjęcie: A. Ryciak

Szczęśliwy, komu pośród życia skwaru,

bukiet przyjaźni nie zwiędnie