Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska i Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie podpisały porozumienie o współpracy

Politechnika Warszawska i Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie podpisały porozumienie o współpracy, które będzie sprzyjać rozwojowi uczelni.

Dokument podpisali: prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba - Rektor Politechniki Warszawskiej oraz insp. dr hab. Iwona Klonowska - Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Obszary współpracy obejmą m.in.: działalność naukowo-badawczą, publicystyczną, dydaktyczną, promocyjną oraz organizacyjną.

Sygnatariusze porozumienia są przekonani, że przyniesie w przyszłości wymierne korzyści.

Zdjęcia: fot. Politechnika Warszawska, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry